| AndreeaCriss20 a întrebat:

Tocmai am luat bacalaureatul, si trebuie sa ma inscriu la o facultate, insa nu sunt inca convinsa. Media mea de la bac e mica, asa ca nu am pretentii prea mari, dar vreau o facultate care sa ma ajute pe viitor, ceva ce inca se cauta. Sunt din Botosani, as vrea sa fac postliceala sanitara, ori facultatea in Suceava sau Iasi. Mi-as dori sa fiu cat mai aproape de casa. Ce imi recomandati? Multumesc! O seara placuta tuturor!

1 răspuns:
| AlinnaAly a răspuns:

Buna! Facultatea trebuie sa ti-o alegi in functie de ceea ce iti place tie. Postliceala sanitara este o idee buna deoarece in strainatate se castiga foarte bine. Multa bafta!