| davidu a întrebat:

Sunt anul 1 la Postliceala Sanitara Feg-asistent farmacist, nu am stiut ca exista aceasta specializare si la Facultatea Carol Davila, se poate sa ma inscriu la aceasta specializare la anul si sa merg cu amandoua in paralel, mi se echivaleaza ceva la Facultate din ceea ce fac la Postliceala?
Imi convine mai mult la fac pentru ca dupa pot intra la Farmacie cu media de la licenta, dar nu vreau sa pierd nici anul de la Postliceala ca sper sa-mi gasesc un job pana termin,

1 răspuns:
| smecher_2046 a răspuns:

Salut, du-te la facultatea Carol Davila e mai bine... fundita pls