| Cristina_Petrache_1997 a întrebat:

Tocmai ce am terminat primul an de scoala postliceala particulara cu taxa si doresc sa ma inscriu si la facultate pentru a le urma in paralel. Din cate am inteles de la anumite persoane, cat timp fac aceasta postliceala, nu mai platesc facultatea. Este posibil sa imi continui studiile, dar fara sa platesc facultatea? Multumesc!

1 răspuns:
| LadyDee89 a răspuns:

Din cate stiu, nu platesti facultatea doar daca intri la buget ( cu media, sau prin examen )! sunt optionale, nu obligatorii, iti dai seama ca ei vor cati mai multi bani! poti urma in paralel 2, 3 facultati, cate vrei...dar in conditiile lor