| lilskies a întrebat:

Bună seara, TPU vreau să ma angajez in domeniul construcții si vreau să stiu cum este, ce trebuie să știu in general și cum sunt colegii pe domeniul construcții, din câte am auzit nu prea sunt de treabă.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| CRISTINAMIA a răspuns:

Bună! Nimeni nu-ți poate spune cum pot fi viitorii tăi colegi, contează mult cum te integrezi tu în echipă, cat de sociabil și de treabă ești. Nu știu de unde ai auzit tu că oamenii ce lucrează în domeniul construcțiilor nu sunt de treabă, sunt oameni ca oricare alții care muncesc pentru bani ca să se întrețină sau să își întrețină familia. Cat despre ce ar trebui să știi din acest domeniu nu știu să-ți răspund, Dar mă gândesc că ar trebui să ai tu o idee odată ce vrei să urmezi acest loc de muncă. Multă baftă și spor la treabă!

3 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Cine a zis că nu sunt de treabă? Depinde de om!
La început o să fi un fel de ajutor pe acolo.

| oz_1736 a răspuns:

Daca iti place sa consumi alcool intri imediat in decor