| 16andreea a întrebat:

Bună seara! Vreau să dau la academia de politie anul acesta și am o problema, mi-am rupt un deget la volei și a rămas cam strâmb. Mă va afecta cu ceva la probele medicale?

2 răspunsuri:
| e1xtz a răspuns:

Daca nu iti afectează scrisul sau alte activități nu este nicio problemă.
Dar testul de virginitate îl treci?

| NOC a răspuns (pentru e1xtz):

Nu dezinforma lumea, nu exista niciun test de genul asta (test de virginitate).

Raspunsul concret la chestiuni medicale se da de cadre un cadru medical, el fiind in masura sa cunoasca intregul barem medical (este imposibil sa incluzi toate conditiile posibile pe care un om trebuie sa le indeplineasca, fapt pentru care se foloseste sintagma "apt fizic si psihic").

Pe viitor, limiteaza-te la subiectele pe care le cunosti.