| Teodora341 a întrebat:

Bună seara! Vreau sa dau la academia de poliţie dar am inteles ca este o problema cu semnele particulare. Eu m am operat in 2013 la picior, undeva deasupra genunchiului dar pe exterior. Credeti ca m ar putea respinge din cauza asta?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu. Semnele particulare se refera la cicatrici sau tatuaje in zonele vizibile cum ar fi pe fata, gat etc. In cazul tau nu ai de ce sa îți faci griji. Anyway, bafta! happy

1 răspuns: