| AnonimaA72 a întrebat:

Stie cineva ceva despre modele? Cum poti deveni una sau ce criterii trebuie sa indeplinesti? Mi-ar placea sa pozez pentru cataloage de haine sau nu stiu. Sa pozez. Castigi bani din asta? Mentionez ca am 14 ani. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Castigi daca ajugni cunoscuta. Trebuie sa ai in jur de 1, 75 si sa fii slaba. Sa ai atitudine si sa fii expresiva.
Daca crezi ca te incadrezi, cauta pe internet un casting de modele in orasul tau sau in apropiere si du-te.

| AnonimaA72 explică (pentru Adry05):

Am 1.61

| Adry05 a răspuns (pentru AnonimaA72):

Nicio sansa sa te primeasca la inaltimea asta. Poate mai cresti, dar nu cred sincer ca suficient cat sa ai inaltimea necesara pentru a fi model.