| just1me a întrebat:

Hi! Stie careva cum as putea ajunge sa pozez pentru cataloage de genul quelle, etc, etc? Precizez ca sunt din Bacau**oras Bacau**
>Fundaa:tongue

Răspuns Câştigător
| Madalichka a răspuns:

Din cate stiu, Quelle este un catalog nemtesc al unor producatori din Germania, deci cred ca solutia optima ar fi sa te muti acolo.
Pana atunci te pot ajuta cursurile de modele, plus un portofoliu cat mai complex.
Nici cursurile de germana n-ar strica (daca nu stii deja limba)
Iti doresc mult succes si abia astept sa te vad in Quellewinking