| Laurentziu1234 a întrebat:

Buna, stie cineva cum as putea sa lucrez de acasa? Un job ceva, site-uri.

8 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

In it. Invata un limbaj de programare, seo, apoi poti lucra de acasa sau sa iti faci propriul pfa

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ar fi o idee daca ne-ai spune si cam ce stii sa faci...

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru Laurentziu1234):

Din alea nu faci bani. Ceva serios, la ce te pricepi. Ca banii nu vin din nimic

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Laurentziu1234):

Ok, deci te pricepi sa dai clicuri. Bravos, tu si inca vreo cateva miliarde. Engleza ai habar? Editare foto cit de cit? Esti in stare sa scrii trei paragrafe coerente pe o tema data?

| sunmetal11 a răspuns:

Forex,priveste poza mea de profil!

| GheorgheBuruias a răspuns:

Salut pe langa toate ideile exprimate de celelalte comenturi, exista website-uri care te platesc sa raspunzi la sondaje nu e mult dar e lucru de acasa fara sa inveti nimic.