| Taetae58 a întrebat:

Bună,stiti cum este in caminele din cadrul Academiei de Politie? Este program strict sau ca la orice alt camin?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E strict, n-ai voie să părăsești complexul cred că nici în weekend

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este program foarte strict, ca-i "militarie" doar.

| Furnicuta000 a răspuns:

Da, este strict. Si la Academia Tehnica Militara e strict.

| Ionut231312 a răspuns:

Este program strict, doar esti la o facultate de prestigiu din Romania. Prin strict nu trebuie sa intelegi neaparat ca nu ai voie sa iesi din academie, sau ca nu ai voie sa folosesti telefonul laptop-ul etc. Le poti folosi pe acestea dupa ce sunt verificate, iar de iesit poti iesi daca ai numai note de minim 8.