| Adyiasi96 a întrebat:

Modulul II psihopedagogic.
Salut TPU! Am terminat studiile de licenta la o facultate din cadrul UAIC Iasi dar nu am facut modulul psihopedagogic I.
Acum vreau sa urmez studii de master la aceeasi facultate dar si studii de licenta la o alta facultate din cadrul aceleiasi universitati si vreau sa fac si modulul psihopedagogic.
Intrebarea mea este daca pot face modulul II (la master) atata timp cat nu am modulul I sau mai bine spus, concomitent cu modulul I (pe care doresc sa il incep la facultatea la care vreau sa urmez noi studii de licenta).
Multumesc!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Nu ai cum să faci modulul 2 fără modulul 1, nici măcar că faci modulul 1 la noua facultate
iar modulul diferă de la facultate la facultate
btw eu nu știu cum crezi că o să te descurci cu toate astea

| Adyiasi96 explică (pentru Adry05):

Am inteles, multumesc!