| Lorelai17 a întrebat:

Sunt clasa a 12 a la profilul mate info si ma gandeam sa dau la facultatea de business in cadrul UBB Cluj. Pareri despre aceasta facultate? Poate sunt dintre voi acolo. Si as vrea sa stiu daca se da admitere(daca da, din ce) si cam care a fost ultima medie de la buget anul acesta. Multumesc

2 răspunsuri:
| F3d0x a răspuns:

Ai terminat un liceu pe cel mai bun profil,mate-info, nu vad de ce te-ai duce la business...
Acolo e multa distractie si putina carte, fa si tu ceva mai serios:inginerie, medicina, informatica etc.

| Lorelai17 explică (pentru F3d0x):

Nu ma atrage niciuna din meseriile enumerate de tine.