| adrianna a întrebat:

imi poate spune cineva si mie care a fost ultima medie de admitere la facultatea de business cluj, anul asta? pentru ca nu reusesc sa aflu...multumesc

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Admitere@tbs.ubbcluj.ro - scrie-le aici şi-ţi vor spune.
Sănătate.
P. S. Nu uita să specifici care ultimă medie te interesează. Ultima medie la buget sau ultima medie şi atât, indiferent de regimul de şcolarizare?!

| demonangel37 a răspuns:

Din cate stiu eu adimiterea la o facultate care cere teste speciale este pe puncte cea mai mica medie a fost de 8 si ceva