| farcasgiulia a întrebat:

Sunt in clasa a6-a. Cat credeti ca ar trebui sa citeasca zilnic un elev in clasa a 6-a?

Răspuns Câştigător
| LoStEyEs a răspuns:

Un elev de clasa a 6-a ar trebui sa citeasca zilnic minim 5 pagini pe materie. asa o sa invetze mai usor si o sa retina mai bine materia, iar in plus testele vor parea mai usoare. si niste exercitti suplimentare in plus n-ar strica delocwinking

1 răspuns:
| Kiddzo a răspuns:

Cat are chef. Cu cat mai mult cu cat mai bine. Daca nu...intentia conteaza.