| Mada_5282 a întrebat:

Care credeti ca ar fi un top al cartilor pe care un om ar trebui sa le citeasca? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Gsesti aici la raspunsul utilizatorilor TPU dat unei intrebari asemanatoare celei a ta http://www.tpu.ro/......ti-si-voi/

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BOOBZen a răspuns:

Parerea mea este ca toate cartile au rostul lor,nu cred ca ar exista un top al cartilor care trebuie citite,daca ar fi unul,sunt convinsa ca ar fi imens, dar cred ca cartile cu poezii,basme,povesti sunt foarte folositoare limbii romane, sau mie imi plac enciclopediile care contin:istorie, stiinta etc sunt de folos si cred ca ar fi in top daca ar exista unul, depinde ce cred ceilalti

| Radaa a răspuns:

Trebuie neaparat sa citesti "Nu plange sub clar de luna" big grin e super