| Shailyn a întrebat:

Sunt in clasa a8a aproape mai am doua săptămâni pana încep scoala, si nu stiu la ce profil sa dau dupa (liceu) stai in județul Mehedinți pe aproape de Drobeta-Turnu Severin si pana acum m-am drscurcatbine la scoală media anuala fiind mereu de 9.20+ imi place mult geografia, romana si chimia la matematica nu ma descurc asa bine si nici la fizica, imi place mult sportul. Mi-aţi putea recomnada ceva, va rog?

Răspuns Câştigător
| Viitorulapropiat a răspuns:

Daca iti place sportul, poti sa da la profil sportiv. daca vrei sa faci un profil normal, stiinte sociale.