| griveiit a întrebat:

Sall! Sunt clasa a8a si peste 5 saptamani am examenul de capacitate. Nu am idee insa la ce liceu sa merg, avand in vedere ca media mea de admitere este peste noua. Ma descurc foarte bine la matematica, imi place geografia, sportul, fizica, chimia si ma gandesc sa urmez profilul mate-info. Vreau sugestii de licee! Multumesc! P.S.: Stau in sectorul 6!

Răspuns Câştigător
| SATIR a răspuns:

Ar fii bine sa te duci la un liceu cu profil mate-info. mai ales ca-ti placehappy
Bafta! ( p.s. eu nu stiu liceele din Bucuresti, asa ca. nu te pot ajuta cu sugestiile propuse de tine )
Funda?