| Teodora_Patricia_1999 a întrebat:

Buna, sunt studenta in anul 1 la facultatea de Stiinte in cadrul Universitatii Lucian Blaga pe Biologie la Sibiu. M-ar interesa daca se poate face transferul dupa un an de zile la facultatea de Biologie la Bucuresti. Aveti idee daca se poate?

1 răspuns:
| Eireann a răspuns:

Nu. Dai admitere, incepu din nou anul 1- maximul la care poti sa speri este sa iti echivaleze cateva cursuri dar asta este la alegerea profesorului si majoritatea nu sunt de accord.