| laura3 a întrebat:

Buna,sunt studenta la Științe economice profilul management in cadrul facultatii Lucian Blaga din Sibiu. Am auzit multe păreri contra acestei facultati si vreau sa ma transfer la inginerie..am vreo sansa? Sau trebuie sa ma retrag si sa ma înscriu din nou anul viitor? Sunt la buget.

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

In primul si in ultimul an de studii nu se fac transferuri. Documenteaza-te asupra procedurii de transfer din "Regulamentul privind activitatea profesionala a studentilor", respectiv articolele 35-40 din continutul acestuia :http://www.ulbsibiu.ro/ro/studenti/

p.s. Ingineria poate fi o provocare daca nu stapanesti matematica!