| alinadianaaa a întrebat:

Sunt studenta si as dori cat mai am vacanta sa imi gasesc un job(distribuitor flyere) pe timp de vara in Suceava.Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Kaufland are o retea destul de mare de joburi part-time, inscrie-te la ei.
Pe langa distribuirea de brosuri, te poti inscrie la ei sa participi la inventare. Inventarele se desfasoara de regula noaptea, si ai doar de numarat produse, apoi de aranjat pe raft. Prima data faci o mica instructie, apoi te cheama cand au nevoie.
Eu despe Kaufland stiu, ca am un prieten care merge, dar probabil si restul magazinelor mari au proceduri asemanatoare.
Intreaba la informatii, sau in magazin, pe cei care se ocupa de rafturi.