| alexasmn a întrebat:

Buna toata lumea.Am ajuns la capatul puterilor, nu mai pot suporta sa-mi vad mama stresata din cauza banilor.Nu mai vreau. Am 16 ani(in noimebrie fac 17) si vreau sa-mi gasesc ceva de munca. Dar va rog,fara impartit de pliante in strada deoarece nu pot sta prea mult pe afara. In rest,orice! oricee! stiu engleza la perfectie si-mi merge mintea brici! Si daca e sa trag cu carca, fac.Va rog, ce as putea sa fac sa aduc un ban in casa oricat de putin ar fi?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

La McDonalds ai incercat? Nu spui de unde esti, daca ai in oras incearca la ei, sau la locurile de joaca pentru copii, mergi direct la ei si intreaba daca au nevoie de personal. sa ai un cv cu tine si sa ai un numar de telefon sa te contacteze, dar mergi direct, nu trimise prin email