| Narcism94 a întrebat:

Aceasta intrebare e adresata persoanelor care sunt studente la postliceala sanitara: Va rog sa-mi ziceti cam cat de grele sunt testele de admitere la postliceala sanitara la buget? Nu stiu daca am ales corect domeniul la care am postat intrebarea dar va rog ajutati-ma cu raspunsuri si eventual linkuri cu teste asemanatoare ca nivel de dificultate cu ce ati dat la examenu de admitere voi! multumesc anticipat! ofer funda! big grin

1 răspuns:
| elyn a răspuns:

La scoala postliceala, sunt elevi! Studenti sunt la Facultatea de Asistenta Medicala, anatomie si chimie, test grila 100din care 95 Ok, bafta!