| Ioana0002 a întrebat:

acum o sa termin clasa a 11-a, sunt la profil de arte și as vrea sa urmez facultatea UNArte din București pe secția grafica sau design interior.La vara in August o sa merg toată luna la facultate pentru a face acele cursuri de 6 mil cu profesorii de acolo.
Ideea e ca nu știu după facultate ce meserii pot avea in domeniu si cine știe vreau sa îmi spuneți cum se intra la facultate UNArte, cu ce media si ce trebuie sa fac, iar după ce Joburi pot urma pe grafica sau design interior.

1 răspuns:
| PopescuIon101 a răspuns:

Verifică site-ul lor web. Acolo trebuie să fie toate informațiile referitoare la admitere