| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani si vreau sa devin actrita! Bine inteles nu la varsta ara ca sunt prea mica..Fac teatru la scoala dar vreau sa fac si ore suplimentare. Oare cat costa.Despre muzica vorbind,fac ore de muzica pop, de canto si am avut cu scoala multe,, concerte,, eu si alti colegi.La teatru ma descurc foarte bine.Pot sa rad cand trebuie pot sa plang cu lacrimi cand joc diferite scene si pot intra bine in personaj.Cat credeti ca arcosta o ora de teatru? Si as vrea sa devin actrita dar in filme nu in piese de teatru.Adica vreau sa fiu vazuta la TV. Poate unii veti spune ca iti trece visul asta peste 2-3 ani dar sa stiti ca visul asta il am de multi ani, cred ca de la 6 ani.Deci ce credeti? Oare am sanse sa imi indeplinesc visul? Cat costa o ora de teatru? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| musickid440 a răspuns:

Hehe, ma regasesc aici. Ora in niciun caz nu costa 10 lei. Eu fac o data pe saptamana, la Scoala de Teatru si Comunicare si costa 100 lei luna.

Succes.

| girl971 a răspuns (pentru musickid440):

Asa stiam si eu.E 100 de lei pe luna.

| mimilolaarae a răspuns (pentru musickid440):

Eu faceam 2 ore pe saptamana la scoala si costa atat. Aduna si tu cat costa pe luna, daca o ora costa 10 lei, ok? Dupa aceea sa mai zici ceva happy

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ai numai 11 ani copila.
Pana la 20 de ani cand ai putea avea sanse sa devi actritia e mult asa ca nu mai spune ca e viata ta actoria...

| mimilolaarae a răspuns (pentru OnuOnulică):

Poate sa spuna ce vrea. Pana la urma, e viata ei, asa ca e treaba ei ce face, nu a bagaciosilor... tongue

| mimilolaarae a răspuns:

Daca ai ambitie ai mari sanse sa iti indeplinesti visul! Eu am facut cateva lectii de teatru in clasa a treia si costa 10 sau 20 lei ora, nu-mi amintesc. Oricum, iti doresc succes!

| girl971 a răspuns (pentru mimilolaarae):

Si cate ore faceai pe saptamana?