| LollyxXx_6662 a întrebat:

Hey credeti ca as putea sa devin o cantareata pentru ca eu am voce talent si tot ce imi trebuie merg la un curs de canto de 6 ani si imi doresc sa ajung o mare cantareata i-am aratat unu din piesele mele lui jb si i-a placut dati-mi un sfat cum sa imi indeplinesc visulhappy

5 răspunsuri:
| IoanaBogdana a răspuns:

Pai ca sa ajungi celebra ar trebui sa mergi in america. daca ramai in Romania nu vei ajunge la nimic. pai poti sa faci ca jb, sa postezi filme cu tine cantand pe youtube si dupa te duci sa faci facultatea in america si te gaseste cineva si te-ai scos. e mai greu, dar daca chiar iti doresti...

| Heliodor a răspuns:

Un drum pe care l-ai putea face:

cauti, gasesti, compui o formatie
(daca iti place, ideal ar fi rock, dar un gen de rock pentru vocea ta, sunt zeci de genuri de rock)

si nah. o sa fie multa chinuiala, insa la inceput pe bani putini ici colo din cand in cand, cu publicitate doar youtube... apoi pas cu pas urci si iti indeplinesti visul

este complicat... insa variata asta mi se pare convenabila pentru ca sunteti mai multi, o raza mai mare de relati, si multe alte avantaje

daca vrei sa discutam pe larg, un mesaj te rog

| Maryse a răspuns:

Cum i-ai arata piesa lui jb?

| Stephanie_2959 a răspuns:

Cum adica iai aratat lui jb una din piesele tale.crek tea fraierit ca jb nu vb cu oricine de fapt nu vb cu nimeni pe net. ce naiva esti cica" am vb cu jb" oricum jb e un fraier nu poate da sfaturi... da daca ai talent normal ca o sa ajungi o cantareata de succes da nu veni ca am vb cu jb sh mie sp ca am voce. da-mi sh mie o melodie dea ta

| LollyxXx_6662 explică:

Pur si simplutongue