| Anonima09999999 a întrebat:

Vreau foarte mult sa fiu actrita sau sa joc scene de teatru! Ce trebuie sa fac pentru imi indeplinii visul? Sa nu fiu timida? Sa am ceva experienta sau sa fiu foarte bune? Ce fel de repetitii se fac?

4 răspunsuri:
| TVD13 a răspuns:

Sh eu vreau sa urmez actoria!happy
Iti zic ce am aflat eu pana acum! nu multe dar m-au m-ai ajutat putin!
Nu trebuie sa fi timida, trebuie` sa ai talent bine inteles, Studii! eu ma gandeam sa ma duc la liceul de arta unde studiez si actoria dar m-am mai gandit si am sa ma duc la facultate! iar dupa ce ti-ai facut facultatea si sti ca esti pregatita cauti roluri! nu conteaza ca st roluri miki sau mari! Importanta este experienta. Asa iti mai dispare si teama si emotile si dupa 2 3 roluri te obijnuesti!
Sper ca te-am ajutat. Bafta in continuarehappy:*:*

| mika a răspuns:

Momentan ai inceput bine, ti-ai postat intrebarea la " dragoste si sex" laughing

| Avatar001 a răspuns:

Da mai sti de asta, ca exista si scoli speciale, ca sa te inveti sa devi actrisa.

| BombaSexxxy69Patroank a răspuns:

Se fac tot felul de repetitii, dar cred ca ai putea sa sugi putina putsa si se rezolva totul.