| LittleMissCupcake a întrebat:

Am FOARTE mari emotii astazi, deoarece avem engleza, iar profesoara este foarte ciudata: ne asculta mereu din ce am facut anii trecuti( eu sunt in clasa a VIII-a) si invat mult la aceasta materie, dar in zadar. Toti ma intreaba de ce am atatea emotii, nu doar la engleza, am de obicei mari emotii, adica nu stii nici odata ce se pote intampla in secunda urmatoara la scoala. Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi si va rog sa nu puneti raspunsuri la misto'. Multumesc anticipat. Dau FUNDA si vot la restul.

4 răspunsuri:
| JenniferJannet a răspuns:

Asa esti tu mai emotionat nu e o problema.toata lumea cred ca transpira odata cand era ridicat in picioare si nu stia raspunsul...asta e se mai intampla

| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

Hey! Sunt emotiile, dar o sa vezi ca daca o sa iti repeti ca esti sigura pe ceea ce sti te vei simti mai pregatita. papa:*.

| IamTitanum a răspuns:

De unde esti ?

| habarnamcenume a răspuns:

Profesorul/oara este tot un om la fel ca tine. Pentru ce sa ai emotii? Succes:d