| dana7777 a întrebat:

am ganduri mari pentru viitor si ma gandesc la muzica. Acum cateva zile am scris niste versuri dragute legate de prietenie am gasit si o melodie care sa se potriveasca doar ca trebuie taiate parti din ea si apoi trebuie si atasate. Am nevoie de un site pentru taiat melodi si pentru atasat.
Dau FUNDITA happy
Multumesc :*

4 răspunsuri:
| Ancutza12 a răspuns:

Windows Movie Maker.

| dana7777 explică:

P.S. Daca stiti ceva site/revista/ziar unde as putea pune adresa unde se gaseste melodia? happy

| mihaiapostol a răspuns:

Nu iti trebuie un site...cel mai simplu folosesti nero, sau virtual dj.

| ancutza686 a răspuns:

Windows movie maker:* il are orice pcbatting eyelashes