| strainulmisterios a întrebat:

Stie cineva un program preferabil online ( care nu trebuie instalat) pentru editat melodi? Prin editat ma refer la taiat si lipit unele parti dintr-o melodie, sa ii scot unele parti, etc. Dau fundita primului raspuns bun!

2 răspunsuri:
| Raul5521 a răspuns:

Http://www.aviary.com/tools/audio-editor aici poti face si muzica si ce vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este un program online, dar nu trebuie instalat e portabil citeste aici http://www.panalu.net/2010/11/program-pentru-taiereunire-fisiere.html poti sa unesti sau sa tai fisiere auduio sau video este gratuit si simplu