| WOLFRAM a întrebat:

am inceput o noua cariera si as vrea sa imi spuneti ce parere aveti despre aceasta cariera se numeste :

youtube... si as vrea sa imi spuneti daca ma pricep sau nu sau cear trebui sa fac sa schimb ceva. Cei ce ma vor ajuta vor fi recompensati cu cate o fundita si un vot pup:X

2 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Ti-as spune dar nu apare nimic.
da-mi pm cu link-ul.sau ce ai.
funda? happy

| Bibuşca a răspuns:

Daca te referi la Youtube( site-ul cu videoclipuri) eu ti-as sugera sa pui niste videoclipuri faine.
Daca ai animale ai putea face un videoclip(sau mai multe) cu ei.
Ai putea face un film impreuna cu prieteni tai.
Ai putea recomanda creme/solutii oamenilor etc.