| Acvila149 a întrebat:

am incercat la scoala de politie recent dar am fost respins din cauza faptului ca sunt discromat. Spuneti-mi va rog ce facultate sau posliceala as putea urma in care sa fii platit in timpul anului sau care sa nu necesite foarte multi bani.

1 răspuns:
| BlondaBlondii a răspuns:

O facultate foarte simpla e cea de Asistenta Sociala. Nu e foarte scumpa, si daca ai in medie peste 7 intri la buget, sau poti incerca orice tine de Piscicultura, Horticultura, Antropologie.