| alexandra1115 a întrebat:

am lucrat la pariuri sportive acolo fiind si bar si aparate deci 3 in unul, iar problema e ca eu am plecat de acolo fara sa spun nimic la patroana, mi-am terminat programul si nu m-am mai dus, mi-am trimis prietenul sa-i dea cheile.lucram 2 zile si 2 zile libera, problema e ca acum vreau sa ma duc inapoi pentru ca m-am plictisit acasa si la servici se castiga si bine, au trecut 5 zile de cand nu m-am mai dus si am inteles ca s-a pus afis ca angajeaza, credeti ca daca ma duc o sa ma mai primeasca.mentionez ca aveam carte de munca iar cu banii nu am iesit lipsa niciodata eu lucrand de 2 luni jumatate iar motivul pentru care am plecat este stresul.va rog sa-mi spune-ti daca credeti ca mai am vreo sansa sa fiu reangajata? si ce motiv as putea sa-i spun sa ma angajeze din nou? multumesc

5 răspunsuri:
| victoriapapi a răspuns:

Daca patroana e intelegatoare este posibil, succes!

| cristi767 a răspuns:

Tu te-ai mai angaja pe tine? Daca o lasi iar cu ochii in soare peste 2 luni de zile?

| gojira a răspuns:

Recomand www.5predictii.ro am abonament de 3 saptamana si am scos un profit de 14 milioane pana acum, cu 2 milioane pariati pe fiecare meci.

| Roxaaa0001 a răspuns:

Deci...Aici depinde si ce caracter are si patroana ta...

| Weed1995 a răspuns:

Da daca patroana tase razgandeste si te ia inapoi, fai un cadou ceva si cereti iertare sau zi ceva dumewinking