| BaronVonBavaria a întrebat:

Buna TPU
Am nevoie urgenta de ajutor ne-o dat profa de chimie sa selectem din 100 de variante de bac alchene alchine etc si eu trebuie sa selectez si sa fac un document nou cu Subiectu C problema ii ca la Subiectu ce is scheme chimice si nu pot sa le copi in Word cum sa fac ca eu deschid variantele cu Adobe Reader si daca le deschid cu Word apare scris aiurea HELP PLS

2 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Le copiezi de mana fetita din Adobe Reader in Word. Sau te doare manuta? Vai de mine si de mine. cat rasfat pe capul tau.

| BaronVonBavaria explică:

Urgent* am vrut sa scriu is baiat si ce nu imi plac astia de fac pe destepti ca si mihai eu ii dau variantele alea si daca ele mi le face de mana ii dau o bere