| alinaaa26 a întrebat:

Am download at de pe net variantele la informatica pentru bac dar cand le deschid cu word imi apar ceva litere ciudate si am incercat sa l deschid si cu adobe reader si zice ca nu l poate deschide.pls ajutor urgent. funda

1 răspuns:
| CrYsS34532 a răspuns:

Buna!
Wordul pe care il folosesti tu poate este foarte invechit si de asta nu poti vedea variantele.Te sfatuiesc sa intalezi o versiune de word mai noua asa ca ti-o voi da eu http://www.softpedia.com/progDownload/Microsoft-Office-Download-58321.html
Si de aici downloadezi versiunea Home and the student 2007
Mi se pare una din cele mai bune.
Cd-key il poti gasi foarte simplu pe google sau pe site-ul oficial al wordului.
Bafta! Sper ca te-am ajutat.