| crycrys a întrebat:

Am nevoie de ajutor: cum sa copii in word niste chestii dintr-un document abode reader protejat? Am gasit pe net un proiect din care vreau sa extrag in word niste chestii de care am nevoie, dar nu pot fiindca documentul este protejat, problema e ca am nevoie urgenta de acele lucruri pe care nu le-am gasit in alta parte!sad

Ajutor! fundita...

Răspuns Câştigător
| Robert a răspuns:

Ii faci conversia aici http://convertpdftoword.net/
Asa il va salva in word sau in ce format mai doresti.Succes.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca cu un program de convertire a.pdf in.doc, il gasesti pe internet scriind convertor pdf to doc. Succes si numai bine!

| Crystal112 a răspuns:

Downloadeaza un convertor pdf to word sau mai bine unul online