| Swagmotherfuckers a întrebat:

Bună TPU, am o întrebare, dacă vreau sa practic rugby, acum stau în Baia Mare, as putea aici, am unde?
Am 1, 88, 19 ani și 85 de kg, oare ar trebui sa pun masa încă? în prezent fac sala de 2 ani am fost în proces de slăbire câteva luni, acum fac bulking, în fine, m ar bate gândul sa urmez și ceva facultate de subofițer, acum is la litere dar de la anul as pleca, voi ce ziceți?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista o echipa de rugbi in Baia Mare, CSM Baia Mare, asa ca te poti interesa la aceasta.

| MrMouse44 a răspuns:

Salut,și eu sunt din Baia Mare!
Eu te sfătuiesc, să mergi către facultatea de subofițeri, este mult mai stabil, decât să joci 2-3 ani la o echipă de rugby, după care poate se destramă acea echipă, rubgy-ul(în România)nu mi se pare o activitate care să îți asigure un trai bun pe viitor.

| Swagmotherfuckers explică (pentru MrMouse44):

Mulțumesc mult, mă mai gândesc și cred ca asta o sa fac, mi-a fost cam frica anul ăsta de examenele scrise decât la probele fizice happy