| Sister00 a întrebat:

Bună TPU!
Am o întrebare.
Prietena mea s-a facut azi reprezentat Avon si a primit cadou o pereche de cercei si o mascara, o sa primeasca in fiecare luna cadouri.
Eu sunt reprezentant Avon de aproape 1 an si doar la inceput cand m-am facut reprezentant mi-a dat un spray de corp, in rest nu am mai primit nimic.
Este posibil ca eu sa primesc aproape in fiecare luna cadouri dar coordonatoare mea sa mi le ia ea... fara ca eu sa stiu?
Va roooog raspundeti-mi! :*

Răspuns Câştigător
| GheorghiuIoana a răspuns:

Buna! Si eu sunt reprezentant AVON si din nefericire trebuie sa iti spun ca nu. Nu iti imagina ca cei de la AVON iti trimit in colet cadouri sau chestii de genul acesta. Pe langa grila de noi reprezentanti prin care trece orice reprezentant nou venit, si atunci cand indeplinesti cateva conditii primesti diferite lucruri(dar nu pur si simplu), nu se dau cadouri degeaba! Probabil ca ea primeste cadouri luna de luna pentru ca coordonatorul ei doreste sa o stimuleze sa faca cat mai multe comenzi, iar liderului sa ii vina cei 12% din ce comanda prietena ta, si sa aiba castig frumusel.
Deci nu exista nici un cadou la AVON dat degeaba :d.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

2 răspunsuri:
| NicollHellen a răspuns:

Bună, dacă întâmpini probleme îți recomand Lady.s Cosmetics.Cu o vechime de 10 ani pe piața românească, fosta companie Metropolitans, Actuala Ladys. Cosmetics, a dat dovadă de profesionalism în orice situație! (Redumirea companiei s-a făcut în conformitatea cu cerințele advertiserilor)!
Dorința de evoluție se reflectă în satisfacerea nevoilor clienților și colaboratorilor prin produsele de înaltă calitate la prețuri ușor accesibile, prin transparența planului de marketing și strategia abordată, dar și prin punctualitatea de care se dă dovadă, iar aici mă refer la livrarea comenzilor într-un timp cât mai scurt și în perfectă stare! Detalii pe http://nicollhellen.blogspot.ro/ sau https://www.facebook.com/nicoll.hellen. O seară mirifică

| AlupeiLarisaAndreeaDF a răspuns:

Eu sunt reprezentant de un an si cateva luni si faza cu cadourile e doar in primele campanii. Dupa aceasta perioada primesti doar discount-ul aferent comenzii si beneficiezi de ofertele din carticelele alea special pentru reprezentanti. La fel si prietena ta: va primi (daca face comenzile necesare) "cadouri" doar in primele campanii. Sper ca te-am ajutat happy. Daca mai ai nelamuriri poti sa ma in trebi.