| Madutza1598 a întrebat:

Am o intrebare URGENTA! Cum pot sa imi aflu parola de la mess ca am uitat-o si nu mai stiu nici rasp la intrebare.Dau funda

3 răspunsuri:
| DyddyShORRR a răspuns:

Imi pare rau, dar foarte putine sanse sa o mai recoperi.Singura ta solutie este urmatoarea: daca mai stii e-mailul alternativ cand ti-ai facut acel id (prima oara ai trecut un email, si trebuie sa mai treci odata un alt e-mail) daca il stii pe al 2-lea ai sanse sa o recoperi!

| cmarius93 a răspuns:

Intra la yahoo pe site si gasesti acolo pasi indrumatori! si eu am patit la fel si mi-am recuperat parola! bafta

| Iulian_Tabus_1999 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema incearca pe acelasi site pe care ti-ai facut id-ul