| romario97 a întrebat:

daca am uitat parola la mess cum pot sa o aflu?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Iri mai amintesti intrebarile si raspunsurile pe care leai dat atunci cand tiai facut Id? Findca daca vei de raspunsurile corect la primele 2 intrebari pe care leai ales vei descoperi parola, insa daca leai uitat, poti sa iti iei Adio de la Id.Asta e.

| คlєxヅ a răspuns:

Nu cred ca o mai poti afla, cred ca singura cale fara programe este sa iti faci un nou id de ex: -----------
@yahoo.com
am patit asta cand am lasat telefonul la un prieten, el a intrat si a schimbat parola, de atunci nu o mai stiu.Incearca sa iesi de pe mess si dai la "Get a new Yahoo ID" intri iti pui alea alea si iti creezi cont. Sau intri la Forgot your password si stii tu mai departe.

| ChiyoTheo a răspuns:

Iti trebuie intrebarile de siguranta

| Crissssssss a răspuns:

Intri la yahoo Romania si jos pe acolo scrie am uitat parol d-ai acolo scrie id si cateva date personale si gata poti alege alta parola.

| MeyCara a răspuns:

Nu poti, dar poti sa ti-o schimbi intrand pe yahoo si schimbandu-ti id! Sper ceva te-am ajutat...

| mariusmmc a răspuns:

Pentru cei care vor cateva trucuri de aflare a parolelor add m_marius_catalin@yahoo.com ( aflare nu spargere )

| mariusmmc a răspuns:

Pentru "aflarea" nu spargerea de parole yahoo, facebook, etc... add : m_marius_catalin@yahoo.com, am cateva trucuri in care te pot ajuta cu ceea ce ai tu nevoie :). in video de mai jos am facut acel tutorial sa vedeti cum puteti intra in pc cuiva doar cu ip-ul sau! http://www.youtube.com/watch?v=0cPnqQxqkDc

| Roxana_Balalau_1998 a răspuns:

Atunci cand ti-ai facut id de mess ai raspuns si la niste intrebari.In caz ca vei uita parola vei raspunde la acele intrebari corect si vei rezolva problema!

| Anca_Anca_1974 a răspuns:

Sunt sincera