| anonim4441 a întrebat:

Cum sa imi aflu parola de la mess daca am uitat datele?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cu datele astea te-ai logat si in browser? Daca da, in ce browser?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| educatie2021 a răspuns:

NEWSFLASH - nu mai poti.

| Irena97 a răspuns:

Raspunde cum iti vine la intrebarile ajutatoare. Poate ai scris ceva real totusi acolo.

| Maddiex3 a răspuns:

Intra pe emailul alternativ de pe care ti-ai creat id-ul si acolo o sa primesti un email cu schimbarea parolei. Daca nici emailul alternativ nu-l mai tii minte, n-ai cum sa ti-l recuperezi.

| asclepius a răspuns:

A stiu stiu du-te si stai 19 ore in pat si gandeste te mult si tare o sa ti vina pana la urma asa am facut eu cand am uitat ziua mea de nastere dar duoa 17 ore trecuse dejathinking