| anonim_4396 a întrebat:

Buna Tpu.Am si eu o intrebare.Eu sunt din Braila am 21 de ani am terminat liceul de chimie in 2009 cu calificarea de tehnician analize produse alimentare si imi caut de munca.Recunosc ca nu am vechime sau experienta in nici un domeniu dar sunt gata sa invat.Astept cu nerabdare sfaturile voastre unde as putea sa ma angajez sau cine stie poate cu oferte de munca.Va multumesc.

2 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Poti incerca pe e-jobs si bestjobs
eu inscriu reprezentanti Oriflame daca esti interesata

| tpufpe a răspuns:

Si eu tot dn br sunt, tot 21 ani am si lucrez la tug,la un magazin de asta de haine,jucarii sau alte prostioare, daca iti gasesti ar fi bine, ca experienta asa nu iti trebuie ca s vinzi un produs.si lasa vorba la toata lumea care cun, daca afla ceva sa te sune imediat, sau poate cunosti pe cineva care tot asa e vanzatoare si ii spui sapuna o vb buna pentru u la administratia de la angroul de unde lucreaza pers resp...in ziar nu sunt cine stie ce, eu acum imi mai caut ceva sa lucrez la domiciliu da nu prea am incredere, daca gasesti si asa ceva ar fi bine.succes in continuare :*