| anonim_4396 a întrebat:

Am terminat liceul, vreau sa ma angajez, nu am experienta in niciun domeniu, ma poate ajuta cineva? Majoritatea cer experienta, nu ma prea pricep nici unde sa ma duc si unde sa caut.

3 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Covrigarie si salahor constructii

| kaTTsu a răspuns (pentru motan444):

M-ar interesa mai mult ca barman, ospatar, animator copii, operator pc, nu am experienta, dar asta mi-ar placea sa fac, chiar daca nu am experienta.

| JustMeForever3 a răspuns:

Pai daca chiar vrei asta, eu te sfatuiesc sa mergi la niste cursuri pentru ca altfel nimeni nu o sa te angajeze