| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare poate ma puteti ajuta. Sunt in clasa a 10-a la stiinte sociale.Desi este putin devreme stau si ma gandesc ce facultate as putea alege.La inceput eram interesata de drept, insa ma tenteaza si psihologia.Totusi as dori sa fac o facultate care imi va putea fi de folos. Voi ce parere aveti?
Multumesc!

1 răspuns:
| Lore1000 a răspuns:

Poti as te orientezi catre o facultate foarte buna, care sa aiba o meserie banoasa si foarte cautata in Romania dar si in strainatate