| pisicuta123456789 a întrebat:

Am si eu o mica rugaminte la cei care aveti cont pe TPU : Imi puteti spune dar real cu cat se plateste un psiholog? O sa dau Funda! Multumesc anticipat! :*

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

O sedinta incepe de la 30-40 lei si ajunge pana la 100. depinde de oras si de psiholog.

| OnuOnulică a răspuns:

Pshihologia este de viitor daca stii sigur ca ai de gand sa lupti mereu, ca dincolo de o simpla meserie esti gata sa te dedici trup si suflet, nu este chiar o simpla munca.

In principiu daca stii ca vrei asta cu adevarat este de viitor, orice firma cu mai mult de un numar de angajati trebuie sa aiba psiholog. Institutii care se ocupa de copii, case de batrani care vor fi curand creeate in locul unor spitale inchise.

De exemplu in televiziune unii castiga hai sa spunem lejer 1000 euro pe luna, mai mult de atat nu cred ca se poate, contractele sunt confidentiale pentru ca nu sunt platite din bani publici.
Deci cam in jur de 1000 de euro

| HellGirl666 a răspuns:

☮ Bună! Există psihologi cărora le poți cere sfatul, gratis - http://www.topexperti.ro/psiholog-online
Dar dacă vrei o ședință, prețul se estimează de la 5O de lei până la 1OO( pe oră).

| pisicuta123456789 explică:

Vreau mai multe raspunsuri!

| K4sZz a răspuns:

Depinde de psiholog si de cauza. in general intre 100 si 300 lei. bafta :*