| Kitybush a întrebat:

as dori sa imi spuneti si mie ce liceu si facultate imi trebuie pentru a deveni prezentatoare tv. Va rooog!

Răspuns Câştigător
| jess179 a răspuns:

Incearca la scoala de televiziune Tudor Vornicu, este profesoara Teo trandafir, Raluca Moianu Virgil Iantu etc.Trebuie sa fii absolvent de liceu, varsta minima de 18 ani.

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Tre sa ai tate mari.

| Kitybush explică (pentru unknownn):

Nu cred asa ceva... consider ca trebuie sa arati bine cat de cat dar in primul rand iti trebuie cunostinte in acest domeniu si nu inseamna ca trebuie sa devin in Romania.

| unknownn a răspuns (pentru Kitybush):

Pai daca n-ai tate mari nu te ia nimeni, trebuie sa atragi si tu telespectatorii cu ceva...