| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU as dori sa stiu si eu cum as putea sa contactez un sediu de politie ....cum sa explic, de aici din Romania in Anglia de exemplu, mai pe inteles as dori si eu sa sun acolo la ei sa aflu si eu ce iti trebuie sa faci ca sa te angajezi (Scotland Yard stiu eu)explicati-mi si mie ce sa fac si daca gasiti un numar datimil si mie sa sun da sa imi explicati cum sa sun de aici din Romania acolo laughing Multumesc scuze pentru deranj.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate să suni la Ambasada Anglie să-ți dea un nu număr de contact, adresă, ceva sau caută direct pe Google.
Nu cred că este ceva de râs!
Pa, pa.