| Popmusic a întrebat:

As dori si eu sa stiu daca exista site-uri cu vanzari, daca se poate din Romania, cu Naruto.De exemplu am gasit site-ul www.NarutoAttack.com. Numai ca este din Anglia sau America si eu as vrea din Romania.Va rog daca gasiti sa ma anuntati!

1 răspuns:
| empire a răspuns:

Da se mai gasesc cel mai bine intra pe www.NarutoTickosi.com si iti da acolo saitul este depe data de 19.03. 2011 este ceva foarte simplu cred ca ti-am fost de ajutor cu bine Multumesc.