| alexa a întrebat:

As dori si eu cateva idei de joburi pentru un baiat...in bucuresti! si niste site.ri ca am cautat pe bestjobs, pe ejobs, myjob si multe altele dar nu prea stiu ce e sigur.am vazut ca trimit foarte multi cereri si nu stiu cam care ar fi sansele.
Care sunt cele mai bune joburi in prezent?
Multumesc

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici cateva joburi, sunt sigure :
http://www.plus-discount.ro/cariera/job-details.php?job=3&state=4
POST DISPONIBIL LA URMATOARELE LOCATII:

Cauta dupa Judet:

Magazin Bucuresti Iuliu Maniu
Judetul Bucuresti, Bucuresti
Bdul. Iuliu Maniu nr. 8B
Vreau sa aplic

Magazin Bucuresti Serg. Stefan Crisan
Judetul Bucuresti, Bucuresti
Str. Serg. Stefan Crisan nr. 31
Vreau sa aplic
Magazin Bucuresti Valea Oltului
Judetul Bucuresti, Bucuresti
Str. Valea Oltului nr. 93 - 107
Vreau sa aplic

Magazin Bucuresti Turnu Măgurele
Judetul Bucuresti, Bucuresti
Str. Turnu Măgurele nr. 230 - 232
Vreau sa aplic
PENTRU A APLICA trebuie intrat pe pagina de pe primul LINK din textul meu - sus
Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Carrefour http://www.carrefour.ro/cariere_carrefour.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La McDonald's
http://www.mcdonalds.ro/
da click pe dreptunghiul din dreapta ecranului de PC unde scrie RECRUTAM lucratori comerciali
Resurse umane- lucrãtor
Formular de recrutare on-line

Poziţia de lucrător este prima în ierarhia specifică unui restaurant McDonald's. Odată cu încheierea contractului de muncă şi efectuarea primului pas în restaurant fiecare angajat devine un lucrător.
Un lucrător va învăţa treptat care sunt zonele unui restaurant McDonald's şi ce înseamnă ca un client să plece mulţumit din faţa casei de marcat, aşa încât să revină în restaurantul tău. McDonald's are o adevarată cultură organizaţională, direcţionată la nivelul clientului şi servirii acestuia. Pentru aceasta, în poziţia de lucrător ai nevoie de ambiţie, dorinţa de a cunoaşte şi de a aplica tot ceea ce înveţi oră de oră, zi de zi.
Chiar dacă informaţia poate parea voluminoasă, totul se simplifică în momentul în care se aplică şi se repetă.
Fiecare zi de pregătire petrecută în restaurant se desfăşoară pe baza unui program bine structurat care iţi va permite să acumulezi toate informaţiile de care ai nevoie. În felul acesta vei şti cum să lucrezi, atât în bucătarie unde se pregătesc produsele, casa de marcat unde este servit clientul, sala de mese unde poţi oferi informaţii utile clienţilor sau poţi răspunde solicitărilor acestora, cât şi în alte zone ale restaurantului unde trebuie asigurată curaţenia permanentă sau se stochează materia primă.
Trebuie să mai ştii că…
- vei lucra în schimburi
- vei primi uniformă gratuită
- vei avea o pauză de masă, atâta timp cât vei lucra full-time (8 ore)
- ai la dispoziţie un vestiar care oferă condiţii adecvate păstrării unei igiene personale adecvate
- ai in restaurant o cameră de personal special amenajată unde vei găsi în permanenţă informaţii utile şi unde poţi fi instruit, având în vedere dotarile corespunzatoare
- vei avea ocazia să-ţi spui părerea referitoare la diverse aspecte legate de activitate şi locul de muncă, cu ocazia sesiunilor de comunicare organizate în restaurant şi a sondajului de opinie anual.
Ascensiunea ta se va baza pe evaluarea periodica a performanţei tale.
Totul este posibil atâta timp cât există angajament, seriozitate şi dorinţa!
Dacă eşti o persoană hotărâtă care doreşte să înveţe, să se afirme şi să facă parte din echipa McDonald's, atunci contactează-ne!
Decizia este a ta!

ACOLO pe pagina aceea ai un LINK unde este scris subliniat :
"Formular de recrutare on-line" da CLICK si se deschide formularul!
-----------------------------------

dupa ce completeaza baiatul formularul il trimite si va fi recrutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri si sa dai de sefi uraciosi? Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu stabil si bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri...Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-100$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line...restul, depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai. Lucrul e mai mult legat cu casuta de e-mail. Pentru informatii suplimentare, trimite-ti un e-mail cu subiectul "LUCRU" pe adresa de e-mail acuiulia@yahoo.com. Nu uitati sa scrieti la subiect cuvantul "LUCRU" sau "Vrei sa castigi un salariu minim in cateva zile? Aceasta este sansa ta. Iti ofer sansa sa castigi sume substantiale de bani din confortul casei tale. Tot ce trebuie sa faci este sa trimiti mail-uri petrecandu-ti 2 -3 ore pe zi in fata calculatorului. cu cat muncesti mai mult cu atat castigul va fi mai mare. 100-300$/ SAPTAMANA. pentru detalii trimite un e-mail cu textul job la adresa acuiulia@yahoo.com