| Bebitza99 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi dati si mie un site ghid pentru metin2
cum sa pui statusu si ce bonusuri trebuie sa pui pe iteme la sura multumesc!

Răspuns Câştigător
| tleul a răspuns:

Http://metin2romania.4umer.com gasesti aici informatiile care le cauti

4 răspunsuri:
| Rusu_Alexandru_1997 a răspuns:

Pai la sura pune inteligenta

| Rusu_Alexandru_1997 a răspuns:

Daca e privat creste de la olalta si bonusuri int kritik aparare sabie pumnal 2 maini sageti

| Crissty97 a răspuns:

Iti zic eu pentru itm la sura deci pui 2 pct int 1 viata, daca e ro daca e privat full int vreo 60 de pct viata apoi atac si apoi dex... si la bonusuri pui int