| minu2001 a întrebat:

As vrea sa merg la liceul de politie, dar am platfus are ceva? Si ce materiI tr3buie sa invat? PARERI PLZZ

Răspuns Câştigător
| scmcristina a răspuns:

Pai depinde ce materii iti plac, sau ce faci cu drag.Nu are rost sa dai la o facultate doar ca suna bine meseria inginer sau doctor.Tre sa faci doar ce-ti place.Ca anii trec si nu ti da nimeni anii inapoi

2 răspunsuri:
| scmcristina a răspuns:

Cei cu platfus sunt respinsi la examenul medical

| minu2001 explică:

Deci nu pot crying(((((( naspa atunci ce meserie sa aleg

| scmcristina a răspuns (pentru minu2001):

Pai depinde ce materii iti plac, sau ce faci cu drag.Nu are rost sa dai la o facultate doar ca suna bine meseria inginer sau doctor.Tre sa faci doar ce-ti place.Ca anii trec si nu ti da nimeni anii inapoi